Ty także zasługujesz na piękno

Na co dzień zapominamy, że mężczyźni także potrzebują czasem poświęcić chwilę lub dwie na zadbanie o zewnętrzne piękno. Dbałość o urodę nie jest niczym negatywnym. Wręcz przeciwnie – podkreśla odpowiedzialną postawę mężczyzny. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy indywidualną ofertę dostosowaną do Twoich wyjątkowych potrzeb.

Profesjonalne zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn

Zadbany wygląd i odmładzanie przestały być domeną kobiet, a otoczenie coraz częściej zwraca uwagę na wygląd zewnętrzny mężczyzny.Wszystko dlatego, że dzisiejsza kosmetyka już nie jest zarezerwowana wyłącznie dla kobiet. Nowoczesny mężczyzna też chce być modny, zadbany, chce po prostu dobrze wyglądać. Nowoczesne zabiegi pielęgnacyjne oraz te z użyciem medycznych urządzeń pozwalają osiągnąć naturalny wygląd i poprawić samopoczucie.

Proponujemy indywidualnie dobrane zabiegi upiększająco - pielęgnacyjne z wykorzystaniem profesjonalnych preparatów dermonaprawczych oraz najnowocześniejszej technologii z zakresu kosmetyki nowoczesnej.

Zabiegi kosmetyczne:

  • peelingi medyczne skutecznie redukują niedoskonałości w postaci blizn, przebarwień, trądziku i oczyszczają skórę twarzy i ciała.
  • oczyszczanie manualne redukuje trądzik i stany zapalne twarzy.

Zabiegi liftingujące:
opadający owal twarzy, bruzdy nosowo-wargowe, luźny podbródek, zwiotczenie policzków to oznaki starzenia, z którymi możemy uporać się za pomocą wysokiej klasy urządzeń – Biorad, Modente, Apollo TriPollar.

Zabiegi na ciało:
zabiegi z wykorzystaniem inowacyjnych urządzeń - Eat SkinShock, Modente, Biorad, Apollo, Ultracontour rozwiązują problem związany z miejscową - otyłością, luźną skórą itp. bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry nasi kosmetolodzy dostosują odpowiednią terapię do indywidualnych potrzeb Klienta.

Depilacja laserowa:
depilacja laserowa jest to troska o higienę, komfort, dobry wygląd i samopoczucie mężczyzn.
Depilację laserową najczęściej wybierają mężczyźni, u których pojawił się problem nadmiernego owłosienia oraz zapalenie mieszków włosówych w obrębie twarzy i szyi. Zabieg taki niszczy komórki mieszka włosowego powodując zahamowanie wzrostu włosów. Po kilku powtórzeniach włosy stają się coraz słabsze, delikatniejsze, rosną wolniej, aż w końcu w ogóle przestają się pojawiać. Pod wieloma względami zabiegi depilacji laserem diodowym LightSheer Duet mają bardzo dużą skuteczność właśnie u mężczyzn. Decyduje o tym ciemna barwa włosów oraz ich sztywność i grubość.

Jesteśmy tutaj
Zawsze dla Ciebie
SALON LUBLIN
ul. Narutowicza 78A
20-013 Lublin

SALON RZESZÓW
ul. Okrzei 4
35-002 Rzeszów

Odpowiemy na Twoje pytania
Zarezerwuj wizytę już dziś!
Przyszła jesień... zabłyśnij świetlistą i zdrową cerą z pomocą RETINOLU!
Retinoidy to substancje mające bardzo szerokie zastosowanie, począwszy od trądziku różnego pochodzenia po terapie anti-aging. Retinoidy to leki wydawane na recepte, natomiast czysta postać witaminy A jaką jest retinol stanowi substancję z pog...
Oni już polubili nasze zabiegi
Lubisz nas?
Odwiedź
Laser Cosmetic Salon
na Facebooku i podziel się
Twoją opinią ;)