Podkreśl Twój charakter

Wielu z nas nieświadomie ocenia ludzi po detalach – jednym z najbardziej widocznych w kontakcie z drugą osobą są brwi. Ich kształt i stopień, w którym są wypielęgnowane świadczy o naszym podejściu do dbałości o wygląd. Pomożemy Ci wyregulować kształt i dobrać kolor brwi, aby wpływały korzystnie na kształt twarzy oraz uwydatniły oczy. Regulacja brwi to detal, którego nie możesz ominąć dbając o urodę i dobre wrażenie.

Dobrze wyregulowane i odpowiednio wystylizowane brwi, są w stanie dodać wiele uroku. Podkreślają rysy naszej twarzy. Powinny być zatem skorygowane tak, by wydobyć nasze atuty. Korekcja łuku brwiowego może optycznie zmienić kształt twarzy i powiększyć małe oczy.

Henna jest zabiegiem polegającym na delikatnym farbowaniu włosków brwi oraz rzęs. W ten sposób możemy podkreślić typ urody klientki. Posiadamy bogatą paletę odcieni brązu, grafitu oraz kolor czarny. Można je ze sobą mieszać, aby otrzymać taki kolor, który najbardziej będzie pasował do naturalnej urody.

Jesteśmy tutaj
Zawsze dla Ciebie
SALON LUBLIN
ul. Narutowicza 78A
20-013 Lublin

SALON RZESZÓW
ul. Okrzei 4
35-002 Rzeszów

Odpowiemy na Twoje pytania
Zarezerwuj wizytę już dziś!
Przyszła jesień... zabłyśnij świetlistą i zdrową cerą z pomocą RETINOLU!
Retinoidy to substancje mające bardzo szerokie zastosowanie, począwszy od trądziku różnego pochodzenia po terapie anti-aging. Retinoidy to leki wydawane na recepte, natomiast czysta postać witaminy A jaką jest retinol stanowi substancję z pog...
Oni już polubili nasze zabiegi
Lubisz nas?
Odwiedź
Laser Cosmetic Salon
na Facebooku i podziel się
Twoją opinią ;)