Nasze salony

Szybki kontakt

LightSheer Duet

Informacja

 W związku z napływającymi do Nas informacjami oraz zapytaniami dotyczącymi „następcy” lasera diodowego LightSheer Duet produkowanego wyłącznie przez firmę Lumenis, pragniemy poinformować , że nieprawdą jest, iż na rynku są nowsze wersje ww lasera.

 Jedynym autoryzowanym przedstawicielem na Polskę laserów diodowych LightSheer 
jest firma Coherent – Polska. 
Na stronie www.coherent.com.pl  możecie Państwo zasięgnąć szczegółowych informacji.

Na chwilę obecną firma Coherent – Polska posiada dwa homologowane lasery do trwałej depilacji laserowej są to:

  • Light Sheer Duet         - dwie głowice zabiegowe ET 9x9mm oraz HS 22x35mm
  • LightSheer Desire       - jedna głowica zabiegowa ET 9x9mm z możliwością zamiany 
                                               na głowicę HS 22x35mm

Pozostałe modele takie jak ET, XC utraciły homologację w 2014 roku.

 W celu stałego podnoszenia jakości wykonywanych przez Nas zabiegów oraz Państwa  komfortu informujemy,
że w naszych laserach LightSheer  Duet (salony: Lublinie i Rzeszów) wymieniliśmy głowice zabiegowe na najnowszej generacji  z roku 2015, dedykowane również do modeli LightSheer Desire.

 Pamiętaj!

Laser Diodowy LightSheer Duet jest tylko jeden.

Najnowocześniejszy i Najskuteczniejszy sprzęt tylko 
w Laser Cosmetic Salon. 

 

Jest najnowszym, najszybszym i zarazem najmocniejszym system z cenionej na całym świecie serii LightSheer®, uchodzącej za najskuteczniejszy laser diodowy dotrwałej depilacji. Wyprodukowany w 2009 roku przez firmę Lumenis® system LightSheer Duetstanowi światowy przełom w dziedzinie systemów do trwałej depilacji laserowej.

Laser diodowy LightSheer Duet został nagrodzony Złotym Laurem Kosmetologii w kategorii "Urządzenie do usuwania zbednego owłosienia".

 

Firma Lumenis jest od 1966r. światowym liderem w produkcji laserów m. in.: do celów militarnych, medycyny
i kosmetyki. Light SheerTM Diode Laser System posiadacertyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez U.S. FDA (Food & Drug Administration) - słynącej z rygorystycznych przepisów dotyczących wydawania pozwoleń dopuszczających sprzęt medyczny do powszechnego użycia.

Dotychczas produkowana seria laserów Light Sheer została wzbogacona o technologię zasysania oraz znacząco powiększone okienko zabiegowe (22 x 35 mm). Nowością i innowacyjnością aszego systemu jest opcja depilacji SKÓRY OPALONEJ (nowość).

Nowy laser do depilacji LightSheer Duet wyposażony jest w dwie głowice pierwsza o wymiarach 9x9mm z systemem chłodzącym przeznaczona jest do mniejszych obszarów. Druga z głowic o wymiarach 22x35mm posiada system podciśnienia. Zabieg depilacji, dzięki zastosowaniu chłodzącej końcówki ChillTipTM jest w zasadzie bezbolesny. Wprowadzone zmiany znacznie skracają czas trwania zabiegu i powodują, iż jest oncałkowicie bezbolesny.

Zalety systemu LightSheer® Duet™:

  • Bezbolesność zabiegu dzięki chłodzonej głowicy oraz zastosowaniu "technologii zasysania"
  • Dwie niezależne diody na jednej platformie
  • Znacznie skrócony czas trwania zabiegu (przykład: depilacja nóg na innych systemach niż Laser LightSheer Duet to czas zabiegu ok. 2-3 godzin, depilacja na LightSheer Duet to czas zabiegu ok. 20-45 min)
  • Częstotliwość impulsu do 3Hz, gwarancją najwyższej skuteczności zabiegu

 

Działanie:

Długość fali emitowanej przez laser wynosi 800 nm i przenika do 2 mm w głąb skóry. Działa więc tylko powierzchniowo, nie wpływając nafunkcje organizmu. Laser emituje łagodną wiązkę promieni, przenikającą przez skórę aż do mieszka włosowego, niszcząc bezpowrotnie cebulkę. Należy dodać, że nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Część z nich znajduje się w fazie wzrostu (są to włosy widoczne na skórze) i to właśnie one reagują na światło lasera. Pozostałe włosy są w fazie "uśpienia", która ma różny okres trwania (3-8 tygodni). Po tym okresie zaczyna się aktywny etap wzrostu włosa, dlatego też zabiegi muszą być powtórzone minimum 2-3 razy, aby usunąć prawie wszystkie włosy.Przy pierwszym zabiegu zostaje usunięte 40-60 % włosów, po trzech zabiegach 92 %. Ten niewielki odsetek to włosy jaśniejsze, delikatniejsze, niewidoczne. Ze względu na przeprowadzane wcześniej zabiegi depilacji woskiem, depilatorem mechanicznym, pęsetą itp, może zaistnieć konieczność przeprowadzenia czwartego i piątego zabiegu dla uzyskania lepszych wyników.

 

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.