Nasze salony

Szybki kontakt

Biorad (RF) NOWOŚĆ

BioRad, w oparciu o zaawansowaną technologię ART (Automatic Resistance Test), działa na skórę za pośrednictwem energii o częstotliwości fal radiowych1,15 MHz, w trybie pracy impulsowej lub ciągłej.

Unikalny system chłodzenia tkanki, regulowana częstotliwość emisji energii i podwójne katodowe elektrody bierne okazały się rewelacyjnym rozwiązaniem dla bezpiecznej, skutecznej i komfortowej redukcji zmarszczek, liftingu skóry i zabiegów modelowania sylwetki.

Zaawansowane systemy bezpieczeństwa, w czasie rzeczywistym badają grubość tkanek i dobierają optymalna dawkę energii leczniczej. Trzy wielkości głowic kontaktowych pozwalają na pracę na różnych partiach ciała.

Za pomocą prądu o częstotliwości fal radiowych energia cieplna dostarczana jest do głębokich partii skóry właściwej. W tym samym momencie system chłodzenia utrzymuje temperaturę naskórka poniżej 10 stopni.

Urządzenie BioRad wyposażone jest w różnorodne głowice pozwalające precyzyjnie dostarczyć energię do obszaru istotnego klinicznie ( naskórek, skóra właściwa, tkanka podskórna). Rozwiązanie to zapewnia wysoką skuteczność przeprowadzanych zabiegów dla płytkich oraz głębokich warstw skóry.

DANE TECHNICZNE
Częstotliwość fali RF 1.15±0.02MHZ
Zakres mocy fali RF 20J~500J
Tryb pracy głowic Ciągły / przerywany
Częstotliwość pracy urządzenia 47~63HZ
Moc wejściowa 800W(Max.)
System chłodzenia Chłodzenie wodne
Temperatura podczas zabiegu ≤10?(gdy działa system chłodzenia)
Rozmiary 48cmX51cmX116cm
Netto waga 42KG
Temperatura pracy +5?~+40?
Temperatura przechowania +5?~+70?
Dop. wilgotność powietrza 10%~90%
Dop. wys. n.m.p ≤3000m
Dop. ciśnienie atm. 70Kpa~106KPa

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.