Nasze salony

Szybki kontakt

Apollo TriPollar

Zastosowanie fal radiowych (RF) rozpoczyna nową erę w walce z nieubłaganie pojawiającymi się oznakami starzenia skóry, utratą jej elastyczności oraz pozwala modelować sylwetkę. Jest to światowa nowość w zakresie bezoperacyjnego liftingu twarzy, usuwania zmarszczek oraz redukcji tkanki tłuszczowej. Technologia RF polega na ogrzaniu warstw skóry przez prądy o częstotliwości radiowej tzn. większej niż 500kHz (0,5MHz) Precyzyjne określenie dawki RF zapewnia bezbolesność zabiegu bez konieczności dodatkowego chłodzenia.
Innowacyjne zastosowanie w aparacie Apollo Tripollar trzech elektrod sprawia, że fale radiowe oddziałują jedynie w polu zabiegu, co podwyższa jego skuteczność i bezpieczeństwo.

Zmarszczki, czyli zagięcia i deformacje powierzchni skóry, mogą powstać nie tylko jako skutek starzenia się skóry, ale również z powodu nieodpowiedniego trybu życia, zaburzeń hormonalnych, mimiki twarzy i pod wpływem czynników zewnętrznych (np. promieniowanie słoneczne, intensywne opalanie się i częste korzystanie z solarium). Również takie czynniki, jak palenie papierosów, stosowanie drastycznej diety, stres i niekontrolowana mimika twarzy mogą doprowadzić do pojawienia się zmarszczek.
Z upływem lat kolagen i elastyna, białka odpowiedzialne za prawidłowe napięcie i nawilżenie skóry, ulegają degradacji. Toksyny i wolne rodniki niszczą włókna kolagenowe i elastynowe, przez co skóra wiotczeje, pojawiają się zmarszczki, "kurze łapki" w kącikach oczu i podwójny podbródek. Owal twarzy staje się mniej wyrazisty, ponieważ mięśnie twarzy ulegają osłabnięciu. Ze względu na deficyt, jakiemu ulega kolagen, pojawienie się zmarszczek jest nieuniknionym procesem, wynikającym ze starzenia się skóry. I tu z pomocą przychodzi najnowszy system APOLLO TRIPOLLAR, wykorzystujący fale radiowe powszechnie zwane falami młodości.

APOLLO TRIPOLLAR jest alternatywą dla botoksu. Skóra po zabiegu jest naturalnie młoda, jędrna i promienista bez jakiejkolwiek ingerencji. Usta są rozpulchnione, powiększone, a ich kontur jest naturalnie wypełniony, natomiast zmarszczki precyzyjnie wygładzone. Główne działanie biologiczne polega na przegrzewaniu włókien kolagenowych. Pod wpływem ogrzania ulegają one skurczeniu, a wtórnie także napięciu. Przegrzanie przyczynia się do przyspieszonego syntetyzownia przez fibroblasty białek niezbędnych do produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki temu zjawisku uzyskuje się efekt zwiększonego napięcia skóry, spłycenia zmarszczek oraz poprawy jej elastyczności. Działanie botoksu polega na dosłownym paraliżowaniu mięśni twarzy, które nie mają zdolności do kurczenia się, w efekcie twarz wygląda nienaturalnie, a wstrzyknięty jad kiełbasiany ma działanie toksyczne. Zabiegi wykonywane za pomocą APOLLO są zdecydowanie bezpieczniejsze, przynoszą wieloletnie efekty, a kontur twarzy jest naturalny.

Dzięki wyjątkowym możliwościom systemu TriPollar już w trakcie pojedynczej sesji zabiegowej można zredukować cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej lub zwiotczałą skórę np. na brzuchu po ciąży. Fale radiowe bezinwazyjnie redukują komórki tłuszczowe w połączeniu z likwidacją cellulitu. Rezultaty zabiegu są podobne do liposukcji, lecz w odróżnieniu od niej, zabieg ten nie wymaga długiej rekonwalescencji. Bardzo dobre efekty uzyskuje się na ramionach, wewnętrznej i zewnętrznej części ud, brzuchu czy otłuszczonych plecach, rewelacyjnie sprawdza się również podczas modelowania i podnoszenia pośladków.

APOLLO TRIPOLLAR to system napinający włókna kolagenowe na całym ciele, to on spełni Twoje marzenia, o promienistej i młodej skórze oraz jędrnym, zgrabnym ciele niezależnie od wieku.

Zabieg za pomocą APOLLO jest bardzo bezpieczny, nie iniekcyjny, bezbolesny i daje długotrwałe efekty. Najnowsze wykorzystanie fal radiowych w kosmetyce stanowi duży przełom pozwalając na lifting skóry bez użycia skalpela. Dużym plusem jest fakt, iż zabiegi można wykonywać przez cały rok oraz łączyć z innymi. Na efekty nie trzeba długo czekać. Klientki pokochają te zabiegi, ponieważ z każdym kolejnym dniem od pierwszego zabiegu skóra ulega systematycznej poprawie i ogólnej kondycji.

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.