Poznaj nas - salon Lublin

Laser Cosmetic Salon stworzony dla osób ceniących...

komfort, profesjonalizm, a przede wszystkim poszukujących zabiegów z zakresu kosmetologii na najwyższym poziomie, w oparciu o medyczne urządzenia najnowszej generacji.

Oferujemy zabiegi poparte technologią, wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, wykwalifikowanego personelu, po studiach wyższych kierunkowych. Nasz personel przechodzi cykliczne certyfikowane szkolenia i specjalistyczne kursy technologiczne uaktualniające wiedzę i zdobytą praktykę. Każdy Klient jest traktowany indywidualnie, ma zaproponowany skuteczny, kompleksowy program zabiegowy, którego efektem jest poprawa wyglądu oraz zniwelowanie niedoskonałości.

Alicja

Manager. Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, dwóch kierunków (Europeistyki i Filozofii ) oraz studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, kierunek Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Swoją wiedzę teoretyczną wykorzystała pracując w korporacji. Dzięki czemu uzyskała bogate doświadczenie w pracy z klientem.

W Laser Cosmetic Salon pracuje prawie od samego początku. Nadzoruje funkcjonowanie całego Salonu, kładąc szczególny nacisk na komfort i wysoki poziom obsługi Klientów. Odpowiedzialna za sprawy organizacyjne, rekrutację, marketing oraz PR. W pracy ceni sobie jakość, lojalność i dobrą atmosferę. A przede wszystkim dobry kontakt z Klientem i jego zadowolenie. Kosmetologia jest jej pasją, dzięki czemu bierze udział w kongresach kosmetologicznych, oraz licznych szkoleniach branżowych, stale poszerzając swoja wiedzę.

Wioleta

Magister kosmetologii, absolwentka Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jest miłośniczką zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało z wykorzystaniem aparatury high-tech. Podczas zabiegów manualnych potrafi stworzyć wyjątkowy klimat wyciszenia i relaksu.

Ogromne znaczenie ma dla niej indywidualne podejście do Klienta i jego potrzeb. Jest wykfalifikowanym specjalistą w zabiegach modelowania ciała przy użyciu urządzeń oraz depilacji laserowej.

Posiada wiele przebytych szkoleń i kursów w branży kosmetologicznej, potwierdzonych certyfikatami.
Prywatnie fanka książek, filmów i seriali fantasy.

Alona

Absolwentka Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej w Lublinie, kierunek Kosmetologia. Ukończyła kurs makijażu permanentnego firmy NOUVEAU CONTOUR. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz makijażu permanentnym. W swojej pracy stawia na profesjonalizm, precyzję oraz jakość. Nie boi się nowych wyzwań i chętnie je podejmuje, cały czas się szkoli, by jeszcze lepiej zadbać o najlepszy efekt po zabiegowy swoich Klientów. Bierze udział w wielu kursach i szkoleniach zawodowych oraz konferencjach naukowych zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Zwolenniczka zdrowego odżywiania, regularnej racjonalnej pielęgnacji.
W wolnych chwilach lubi spędzać aktywnie czas na siłowni. Uwielbia podróżować i zwiedzać nowe miejsca. Od wielu lat jej pasją jest wizaż, w którym również systematycznie się rozwija i pogłębia swoje umiejętności.

Monika

Specjalista w laseroterapii, w branży od 2010 r. Z salonem związana od samego początku, swojej kariery zawodowej w dziedzinie kosmetologii.

Specjalizuje się w zabiegach laserowych na twarz i ciało, przy użyciu sprzętów medyczno-kosmetycznych. Działa z nieustającą pasją, uwielbia nowe wyzwania, nawiązuje serdeczny kontakt z Klientami i do każdego podchodzi indywidualnie.

Uczestniczy w szkoleniach i wykładach, które pozwalają na śledzenie nowych trendów w kosmetologii.
W wolnych chwilach wybiera aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu – głównie jazdę na rolkach.

Magdalena

Dyplom magistra kosmetologii uzyskała na Wydziale Farmaceutycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Wiedzę z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej pogłębiała w trakcie studiów, poprzez udział w licznych szkoleniach i kongresach.

Praktykę zawodową rozpoczęła równolegle ze studiami. Zdobytą wiedzę i wieloletnie doświadczenie przekłada na jakość oraz efektywność wykonywanych zabiegów. Do pracy podchodzi z wielką pasją, zaangażowaniem oraz odpowiedzialnością. Bardzo ważna jest dla niej dbałość o szczegóły.

Sama mówi: "piękno jest w każdym człowieku, należy je tylko umiejętnie wydobyć".
Na co dzień interesuje się sportem oraz zdrowym trybem życia.

Jesteśmy tutaj
Zawsze dla Ciebie
SALON LUBLIN
ul. Narutowicza 78A
20-013 Lublin

SALON RZESZÓW
ul. Okrzei 4
35-002 Rzeszów

Odpowiemy na Twoje pytania
Zarezerwuj wizytę już dziś!
Przyszła jesień... zabłyśnij świetlistą i zdrową cerą z pomocą RETINOLU!
Retinoidy to substancje mające bardzo szerokie zastosowanie, począwszy od trądziku różnego pochodzenia po terapie anti-aging. Retinoidy to leki wydawane na recepte, natomiast czysta postać witaminy A jaką jest retinol stanowi substancję z pog...
Oni już polubili nasze zabiegi
Lubisz nas?
Odwiedź
Laser Cosmetic Salon
na Facebooku i podziel się
Twoją opinią ;)
Laser Cosmetic Salon
ul. Narutowicza 78ALublin20013
Laser Cosmetic Salon
ul. Okrzei 4Rzeszów35002